Položek
0
CZK
0
Seznam produktů
AutokosmetikaNOVINKAAkční sety výčepních zařízení
Bez vzduchového kompresoruS vzduchovým kompresorem
Pivní chlazení
Domácí bez vzduch. kompresoruDomácí s vzduch. kompresoremProfi bez vzduch. kompresoruProfi s vzduch. kompresoremVodní chlazeníLuxusní výčepní zařízeníRuční výčep
Příslušenství pro výčep
Plničky PET lahvíVýčepní kohouty
Kohouty chromovéKohouty plastovéKohouty pozlacenéND k výčep. kohoutumOstatní
Výčepní stojany
Dřevěné Keramické Kovové ND k výčepním stojanum
Narážecí hlavice
Narážecí hlaviceND k narážecím hlavicím
Redukční ventily
CO2N2ND k redukčnímu ventilu
Odkapové misky
S ostřikemBez ostřikuND k odkap. miskám
Vzduchové kompresoryHadice a rychlospojky
HadiceJG - rozdvojkyJG - spojka k zašroubováníJG - úhlové nástrčné spojkyJG - úhlové spojkyJG - úhlová redukční spojkaJG - přímá spojkaJG - přímá redukční spojkaJG - přepážková nástrčná spojkaJG - redukční spojkaJG - nástrčná spojka s vn. záv.JG - uzavírací kohoutJG - Přípojka na výtokový kohoutekJG - zpětný ventilJG - ostatní
OstatníTlakové lahvePonorné výřičeServisní materiál
TermostatyVentilátoryTlakové spínačeKompresory
Myčky pivního skla
Myčky pivního sklaPřípravky pro mytí myčky sklaPřípravky na mytí sklenicND na myčku skla DuneticND na myčku skla SpulboyND na myčku skla Delfin
Automatické myčkySanitace výčepního zařízení
Chemie pro sanitaciStrojní čištěníČištění tlakovou vodouSanitační barelySanitační adapteryPomůcky pro sanitaci
Sodobary
Dotykové výrobníky sodyKohoutové výrobníky sodyVestavný výrobník sodyBaterie k výrobníkům sodyPříslušenství k sodobarum
Výrobníky leduMinibary
AbsorpčníTermoelektrickéVitrifrigo
Mobilní klimatizaceOdvlhčovače, vysoušeče, zářičeVinotéky
HumiBoxKarmaVestavné
Zařízení na vínoNetradiční dárky
Pro muže
Netradiční dárky pro mužeSprchové gelyVlasové šamponyMýdlaDárkové sadyKoupelové pěny
Něco pro myslivce a rybáře :-)
BazarVýprodej
Newsletter
Nakupujte ve výhodných akcích!
Hl.stranaVýrobníky ledu

Výrobníky ledu

Precizní a spolehlivé výrobníky ledu dodávané špičkovým výrobce Brema zajistí, že budete mít kvalitní led vždy po ruce rychle. Výrobníky ledu Brema mají specifický moderní tvar a vyhovují všem typům sklenic. Výsledek, který tyto výrobníky ledu přinášejí jsou průzračné ostře oddělené kostky ledu neředící nápoje. Důležitou součástí výrobníků ledu jsou mosazné trysky,které umožňují co nejlepší průchod vody.

Výrobce: Brema  
Řadit podle: Produktů na stránku:

Výrobníky kostkového ledu BREMA

pro výrobu kostkového ledu je z hlediska chlazení ideální kulatá forma ve tvaru komolého kužele, ze které se kostky ledu vyrobené v výparníku uvolňují. Modifikované kostky ledu bez ostrých hran mají příjemný a praktický tvar komolého kužele s mírně zploštělými boky, takže vyhovují všem typům sklenic a zároveň jejich zvláštní tvar zabraňuje "zavíčkování" formy. Výsledkem jsou průzračné a soudržné oddělené kostky ledu, které neředí nápoje.

Pro výrobu kostkového ledu jsou velmi důležité trysky, které musí být vyrobeny z kovu (mosaz), snadno demontovatelné a musí zajišťovat silný průtok vody, aby nedocházelo ke vzniku problémů souvisejících s obsahem vápenatých solí ve vodě.

Práce systému nastřikovacích trysek je řízena termostatem, který sleduje dvě hodnoty teploty a časovým spínačem. Při dosažení nastavené teploty výparníkových kalíšků, které jsou zhotoveny z mědi, nejvíce tepelně vodivého materiálu, spustí termostat spínač a dochází k tvorbě ledových kostek. Po namražení se mrazicí cyklus přepne zpět a dojde k uvolnění všech kostek ledu z výparníkových kalíšků. Tento systém umožňuje nastavení výrobních cyklů v závislosti na instalaci výrobníku v chladném nebo teplém prostředí. Výsledkem jsou vždy kompaktní kostky ledu téže hmotnosti.

Uvedený systém je sice nákladnější než ostatní systémy na výrobu ledu, dokáže však zajistit lepší parametry vyrobených kostek ledu a delší životnost přístrojů.

Čerpadlo, které je používáno na rozstřikování vody ve výparníku je vysoce výkonné a musí být vybaveno grafitokeramickým těsněním. V žádném případě nelze používat čerpadla pro běžné použití v domácnostech, která po několika hodinách běžného provozu začnou propouštět vodu.