Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x

Jsme tu pro vás!

+420 723 742 280
Na telefonu jsme k dispozici Po-Pá v čase 9-16h, na e-mailu neustále!

Způsoby doručení

Osobní odběrZDARMA
Česká pošta - Balík Do balíkovny54 Kč
GLS115 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu139 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky163 Kč
ČP Slovensko266 Kč
GLS Slovensko272 Kč
Doprava zdarma od 5000 Kč

Výrobníky ledu

Precizní a spolehlivé výrobníky ledu dodávané špičkovým výrobce Brema zajistí, že budete mít kvalitní led vždy po ruce rychle. Výrobníky ledu Brema mají specifický moderní tvar a vyhovují všem typům sklenic. Výsledek, který tyto výrobníky ledu přinášejí jsou průzračné ostře oddělené kostky ledu neředící nápoje. Důležitou součástí výrobníků ledu jsou mosazné trysky,které umožňují co nejlepší průchod vody.

Značka

Výrobníky kostkového ledu BREMA

pro výrobu kostkového ledu je z hlediska chlazení ideální kulatá forma ve tvaru komolého kužele, ze které se kostky ledu vyrobené v výparníku uvolňují. Modifikované kostky ledu bez ostrých hran mají příjemný a praktický tvar komolého kužele s mírně zploštělými boky, takže vyhovují všem typům sklenic a zároveň jejich zvláštní tvar zabraňuje "zavíčkování" formy. Výsledkem jsou průzračné a soudržné oddělené kostky ledu, které neředí nápoje.

Pro výrobu kostkového ledu jsou velmi důležité trysky, které musí být vyrobeny z kovu (mosaz), snadno demontovatelné a musí zajišťovat silný průtok vody, aby nedocházelo ke vzniku problémů souvisejících s obsahem vápenatých solí ve vodě.

Práce systému nastřikovacích trysek je řízena termostatem, který sleduje dvě hodnoty teploty a časovým spínačem. Při dosažení nastavené teploty výparníkových kalíšků, které jsou zhotoveny z mědi, nejvíce tepelně vodivého materiálu, spustí termostat spínač a dochází k tvorbě ledových kostek. Po namražení se mrazicí cyklus přepne zpět a dojde k uvolnění všech kostek ledu z výparníkových kalíšků. Tento systém umožňuje nastavení výrobních cyklů v závislosti na instalaci výrobníku v chladném nebo teplém prostředí. Výsledkem jsou vždy kompaktní kostky ledu téže hmotnosti.

Uvedený systém je sice nákladnější než ostatní systémy na výrobu ledu, dokáže však zajistit lepší parametry vyrobených kostek ledu a delší životnost přístrojů.

Čerpadlo, které je používáno na rozstřikování vody ve výparníku je vysoce výkonné a musí být vybaveno grafitokeramickým těsněním. V žádném případě nelze používat čerpadla pro běžné použití v domácnostech, která po několika hodinách běžného provozu začnou propouštět vodu.